Dimar – Narzędzia i Serwis

(+48) 22 10 10 420
(+48) 690 075 050

OSTRZENIE i REGENERACJA NARZĘDZI

Serwisujemy:

Piły i podcinaki

Frezy trzpieniowe

Narzedzia PCD

Noże HSS

Wiertła

Kontakt z serwisem
tel. +48 607 437 828
email: serwis@dimar.com.pl
Adres:
Grupa Dimar Sp. z o.o.
ul. Antoniewska 1D
02-977 Warszawa

Szanowni Klienci

Zapraszamy do funkcjonującej już ponad 10 lat firmowej ostrzalni narzędzi widiowych. Ostrzymy piły tarczowe i pocianacze, frezy trzpieniowe i nasadzane, frezy spiralne, noże hebalskie, wiertła maszynowe i puszkowe oraz inne niewymienione narzędzia HM. Możliwość serwisowania narzędzi PCD.

Serwis Dimar Warszawa za najważniejsze wyzwanie przyjął jakość oferowanych usług. Mamy tu na uwadze zarówno jakość ostrzenia, jak i poziom obsługi Klienta. Dzięki bezpośredniemu, technicznemu wsparci inżynierów z fabryki Dimar Ltd. mamy unikalna możliwość zaoferowania Naszym Klientom serwis na najwyższym poziomie.

Jak naostrzyć u nas narzędzia:

  1. Wyślij narzędzia na adres Dimar Antoniewska 1D 02-977 Warszawa (przypominamy o dobrym pakowaniu wysyłanych narzędzi, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie wysyłki)
    Na terenie miasta Warszawa i okolic prowadzimy darmowy odbiór i dostawę narzędzi. W sprawie umówienie odbioru prosimy o kontakt pod numerem 607437828
  2.  Kiedy narzędzia do nas dotrą, są oglądane i spisywane. W tym momencie informujemy o koszcie serwisu oraz terminie dostawy. Standardowy czas ostrzenia to 5 dni roboczych (czas może ulec wydłużeniu w przypadku bardziej skomplikowanych napraw lub narzędzi PCD). Istnieje możliwość ostrzenia expresowego w 1 dzień roboczy, koszt to 10 zł netto od narzędzia. 
  3. Gotowe narzędzia odsyłamy na wskazany adres. Płatności można dokonać przy odbiorze przesyłki lub uprzednio przelewem na konto. Koszt wysyłki pobraniowej to 25 zł netto, koszt wysyłki w przypadku płatności przelewem 20 zł netto.